Fundacja Miasto i Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych zapraszają na szkolenia z zakresu skutecznej i efektywnej komunikacji z mieszańcami, dialogu w mediach społecznościowych oraz sposobów przetwarzania danych sieciowych. Zapraszamy do udziału pracowników administracji samorządowej, prezydentów i burmistrzów, a także osoby odpowiedzialne za komunikację w gminach.
W ostatnich tygodniach coraz częściej podkreśla się znaczenie nowego narzędzia opartego na sztucznej inteligencji, jakim jest ChatGPT (Generative Pre-trained Transformer). To narzędzie wyraźnie poszerza horyzonty tworzenia treści i wywołuje niemałe zamieszanie w świecie komunikacji. Zastanawiając się nad tym, że ChatGPT zdobył aż 1 milion użytkowników w zaledwie 5 dni (!), nasuwa się pytanie, jakie niesamowite możliwości czekają nas w najbliższej przyszłości w dziedzinie sztucznej inteligencji i jej zastosowań.
Sztuczna inteligencja reprezentowana przez ChatGPT jest obecnie na fali wzrostu i zapowiada rewolucję w sposobie, w jaki tworzymy i komunikujemy się online.
Kształtowanie się przyszłości komunikacji w erze cyfrowej, zagadnienie sztucznej inteligencji i efektywny dialog z mieszkańcami będą jednymi z wielu tematów podczas tegorocznego Kongresu Local SoMe’23.
Już dziś zapraszamy na II Samorządowy Kongres Internetu i Mediów Społecznościowych Local SoMe’23, który odbędzie się 28-29 listopada we Wrocławiu.
Samorządowy Kongres Internetu i Mediów Społecznościowych Local-SoMe’23 to pierwsze i zarazem jedyne w Polsce wydarzenie dedykowane skutecznej komunikacji samorządowej we wszystkich kanałach platform społecznościowych i Internetu. Kongres jest współorganizowany przez Związek Miast Polskich i agencję Samorządowe Internety. Partnerem Kongresu jest Fundacja Miasto.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie Local SoMe’23 oraz do aktywnego uczestnictwa w dyskusjach, które będą miały miejsce podczas tego wyjątkowego wydarzenia. To niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania cennych kontaktów biznesowych i współtworzenia przyszłości komunikacji samorządowej. To także znakomita okazja do odpowiedzi na pytania nurtujące społeczność lokalną i samorządową.
W programie m.in:
- „..ale teraz mamy komputer” czy AI przejmie kontrolę nad komunikacją samorządów? Czy technologia sztucznej inteligencji stanie się głównym narzędziem w komunikacji samorządów, zastępując tradycyjne metody?
- Szeherezada opowieści 1000 i jednej nocy, czyli sztuka samorządowego storytellingu – Jak budować narrację gminy, miasta czy regionu w mediach społecznościowych!
- Samorządowiec czy Influencer? Jak pracować w erze social media – Czy samorządowcy są skazani na social media?
- Kotki, pieski czyli jak tworzyć angażujące kampanie social media dla samorządowców? – Najlepsze praktyki w tworzeniu i zarządzaniu kampaniami w mediach społecznościowych dla polityków na poziomie lokalnym!
- Czy głosy to lajki a lajki to głosy? Czy social media to wyznacznik sondaży w samorządach? – Czy popularność w mediach społecznościowych naprawdę przekłada się na poparcie w wyborach?
Rejestracja ruszy wkrótce!
Zachęcamy do śledzenia strony https://localsome.pl/.