Raport Otwarcia Kadencji – planowanie przyszłości gminy – oferta dla samorządów na nową kadencje

Szanowni Państwo, 

Odpowiadając na potrzeby samorządowców w obliczu rozpoczęcia nowej kadencji, przedstawiamy dedykowane narzędzie do skutecznego zarządzania i planowania przyszłości gminy – Raport Otwarcia Kadencji

Zawartość Raportu

 1. Bieżący stan wybranych obszarów analizy w formie graficznej. 
 2. Analiza porównawcza z wykorzystaniem aktualnych danych statystycznych. 
 3. Identyfikacja głównych potencjałów i deficytów, które są istotne dla realizacji planowanych zadań i sprostania wymaganiom stawianym przez mieszkańców w nowej kadencji. 
 4. Rekomendacje do dalszych działań w poszczególnych obszarach społeczno-gospodarczych gminy.

Dlaczego warto wybrać nasz Raport Otwarcia? 

 1. Kompleksowa diagnoza – dane z obszarów takich jak oświata, demografia, sytuacja finansowa, gospodarka komunalna, a także inwestycje i zamówienia publiczne oraz potencjał instytucjonalny. 
 2. Porównanie i rekomendacje – porównania z grupą gmin o podobnym profilu społeczno-gospodarczym oraz wskazanie kierunku dalszych działań.
 3. Elastyczność – zakres informacji dostosowany do potrzeb zarządczych gminy.
 4. Przejrzystość i zrozumiałość – informacje są każdorazowo przedstawiane w sposób przejrzysty i łatwy w odbiorze zarówno dla decydentów, jak i mieszkańców. 

Oferta cenowa

Tutaj znajdziesz szczegółowy cennik oraz zakres merytoryczny raportu, a jeśli współpracowaliśmy w przeszłości lub jesteś członkiem ZMP – oferujemy 10%-15% rabatu. 

Webinar informacyjny

Kluczem do sukcesu jest aktualna wiedza o sytuacji miasta i jego możliwościach rozwojowych, dlatego by przybliżyć Państwu nasz Raport Otwarcia Kadencji i zaadresować wszelkie pytania, zapraszamy do wzięcia udziału w najbliższym webinarze:

Raport Otwarcia Kadencji – narzędzie do skutecznego zarządzania i planowania przyszłości gminy

 • Termin: 3 lipca 2024 (środa), 11:00-11:45
 • Rejestracja do: 2 lipca 2024
 • Szczegółową agendę dostarczymy Państwu w najbliższych dniach.

 

Sylwia Kluczyńska - Kierownik ds. raportów | Fundacja Miasto - zapraszamy do kontaktu!Natomiast jeśli jesteście Państwo już zdecydowani, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego w celu omówienia potrzeb i zakresu Państwa raportu: Sylwia Kluczyńska – kierownik ds. Raportów, tel. +48 601 554 912, mail: kontakt@fundacjamiasto.pl

Zapraszamy serdecznie!
Zespół Fundacja Miasto

Podziel się wpisem