Ruszyła rejestracja na II Samorządowy Kongres Internetu i Mediów Społecznościowych

Ruszyła rejestracja na II Samorządowy Kongres Internetu i Mediów Społecznościowych

Można już rejestrować się na II Samorządowy Kongres Internetu i Mediów Społecznościowych Local SoMe’23, który odbędzie się 28 i 29 listopada we Wrocławiu. To pierwsze i zarazem jedyne w Polsce wydarzenie dedykowane skutecznej komunikacji samorządowej.

Przygotowania do II edycji Local-SoMe’23 idą już pełną parą. Serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie oraz do aktywnego uczestnictwa w dyskusjach, które będą miały miejsce podczas tego wyjątkowego wydarzenia. To niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania cennych kontaktów biznesowych i współtworzenia przyszłości komunikacji samorządowej. To także znakomita okazja do odpowiedzi na pytania nurtujące społeczność lokalną i samorządową.

Tegoroczny kongres Local-SoMe będzie poświęcony analizie, sposobom przetwarzania i efektywnego wykorzystania danych sieciowych do zarządzania miastem, komunikacji i dialogu z mieszkańcami oraz zarządzania marką osobistą w samorządowych mediach społecznościowych. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane najnowsze trendy w lokalnej komunikacji, sekrety efektywnego dotarcia do mieszkańców i najlepsze praktyki rozwiązywania sytuacji kryzysowych w social media.

W programie m.in:

  • „..ale teraz mamy komputer” czy AI przejmie kontrolę nad komunikacją samorządów? Czy technologia sztucznej inteligencji stanie się głównym narzędziem w komunikacji samorządów, zastępując tradycyjne metody?
  • Szeherezada opowieści 1000 i jednej nocy, czyli sztuka samorządowego storytellingu – Jak budować narrację gminy, miasta czy regionu w mediach społecznościowych!
  • Samorządowiec czy Influencer? Jak pracować w erze social media – Czy samorządowcy są skazani na social media?
  • Kotki, pieski czyli jak tworzyć angażujące kampanie social media dla samorządowców? – Najlepsze praktyki w tworzeniu i zarządzaniu kampaniami w mediach społecznościowych dla polityków na poziomie lokalnym!
  • Czy głosy to lajki a lajki to głosy? Czy social media to wyznacznik sondaży w samorządach? – Czy popularność w mediach społecznościowych naprawdę przekłada się na poparcie w wyborach?

Zachęcamy do REJESTRACJI na Kongres.

Uczestnicy z miast członkowskich ZMP otrzymają zniżkę 25%.

Kongres jest współorganizowany przez Związek Miast Polskich i agencję Samorządowe Internety. Partnerem Kongresu jest Fundacja Miasto.

Zapraszamy na stronę https://localsome.pl/.

Podziel się wpisem